7. liga: Červeníku vystrieľal body ďalším hetrikom Nemec, vyhral aj Cífer

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 14.4.2024, 19.56, Ján Král

Červeníku aj Cíferu pribudli v nedeľu podľa očakávania po tri body a tak sa na čele tabuľky nič nemení. To isté platí aj o opačnom konci tabuľky, Horné Orešany aj Ružindol skončili s prázdnymi rukami.

Patrik Nemec patrí k lídrom Červeníka. Foto: Ján Král

V piatkovej rubrike Kam za futbalom? Sme sa pod titulnou fotografiou pýtali, či sa Patrik Nemec po hetriku do bránky Kátloviec presadí gólovo aj v Maduniciach.

Nemec odpovedal priamo na trávniku a po svojom: Maduniciam strelil tri góly.

Ďalší pridal jeho spoluhráč Kolony, Madunice korigovali výsledok gólom z pokutového kopu, ktorý premenil Strecký.

Cífer strelil Drahovciam tiež štyri góly, aj keď po polčase vyhrával len 1:0 gólom Grosmana. Dva góly si na svoje konto pripísal Blaško a pokutový kop premenil Hlúch.

Siladice sa ujali v zápase s Krakovanmi vedenia vďaka vlastnému gólu Ďuračku. Druhý už pridal momentálne najlepší strelec 7. ligy Michal Babic, ktorý ešte predtým nepremenil pokutový kop. Hostia zápas približne pol hodinu dohrávali bez vylúčeného Ďuračku, napriek tomu zaznamenali gól, o ktorý sa postaral Andrísek. Posledné strelecké slovo však mali Siladice, na konečných 3:1 upravil Šnejt, Siladice tak držia krok s vedúcou dvojicou.

Bohdanovce doma zdolali Veľké Orvište 2:1, všetky góly padli už v prvom polčase.

Majcichov vyhrával po prvom polčase nad Kátlovcami už 4:0, všetky góly padli do 36. minúty. Potom už domáci ďalší gól nepridali, hostia z Kátloviec skórovali dvakrát. Tieňom zápasu boli dve červené karty, po jednej na každej strane.

Bučany si dobrú východiskovú pozíciu na víťazstvo nad Hornými Orešanmi zabezpečili tiež už v prvom polčase. Hostia skórovali dvakrát v záverečných minútach zápasu, ale na body to tentoraz nebolo.

7. liga – 17. kolo

Zvončín – Ružindol 3:2 (2:2)

Góly: 15. a 42. Blejštil, 65. Glasa – 30. a 38. Tomašovič

ZVONČÍN: Strmenský – Vyskoč, Lošonský, Glasa, Mihalovic, Brečka, Ševčík, Blejštil, Rumpel, Jurovatý, Hmam (Čambor, Čechovič, Zelenský, Vandák)

RUŽINDOL: Uhlár – Penyak, Palkovič, Karády, Tomašovič, Minarovič, Moncman, Ostrý, Backa, Moravčík, Klenkovič (Kubíček, Turoň, Huraj, Tomovič, Ilavský)

Cífer – Drahovce 4:0 (1:0)

11. Grosman, 64. a 90. Blaško, 72. Hlúch (pen)

CÍFER: Tollarovič – Domorák, Ochaba, Lukačovič, Hlúch, Sagan, Korbelič, Synak, Blaško, Kolenič, Grosman (Bajza, repa, Lukovič, Bukovec, Húževka)

DRAHOVCE: M. Šerjeník – Németh, Š. Šerjeník, Zajac, Onder, Tomaga, M. Vančo, Marušic, D. Vančo, Cesnek, Gábriš (Rusnák, Jánošík, Kosa, Hrošek, Nitka)

Madunice – Červeník 1:4 (0:2)

Góly: 57. Strecký (pen) – 3., 68. a 76. Nemec, 21. Kolony

MADUNICE: Jamrich – Lulovič, Strecký, Cubillos, Hargaš, S. Mráz, Kollár, K. Mráz, Kolarik, Galbička, Masnica (Nitriansky, Patron)

ČERVENÍK: Kubatka – Nemec, Vančo, Kolony, Kopún, Krigovský, Gábriš, Ješko, Reho, Pekarovič, Kubička (Gatci, Žemla, Martinkovič, Uhrík)

Majcichov - Kátlovce 4:2 (4:0)

Góly: 5. Škultéty, 27. Koricina, 30. Gerši, 36. Tančok – 57. a 83. Lukáš Hlavatovič

ČK: 68. Scheip - 67. Roman Hlavatovič

MAJCICHOV: Hegyi – Morvay, Scheip, Štrbo, Zubčák, Tančok, Kalivoda, Jasovský, Koricina, Gerši, Škultéty (Gergely, Chynoradský, Marek, Parák)

KÁTLOVCE: Kostolanský – Bohunický, Červeňanský, R. Hlavatovič, Hupka, Sliva, L. Hlavatovič, Sliva, Kadlečík, Vyhlídal, Mačica (Boc)

Siladice – Krakovany 3:1 (1:0)

Góly: 26. Ďuračka (vlastný), 57. Babic, 80. Šnejt – 66. Andrísek

ČK: 59. Ďuračka (Krakovany)

SILADICE: Dúcky – Rau, Jarábek, Vido, Mesároš, Stojkov, Dvorský, Sekereš, Bališ, Hecht, Babic (Kadlec, Lančarič, Šnejt)

KRAKOVANY: Mihálik – Holán, Rechtorík, Ďuračka, Valo, Orviský, Šurin, Gažík, Š. Pažík, Andrísek, M. Pažík (Franko, Potrok, Straka, Macháč)